Klára

Dvoulůžko Klára s úložným prostorem

14 419,00

Parametry produktu:

 • Šířka (cm): 187 cm
 • Výška: 97 cm
 • Hloubka: 207 cm
 • Rozměry spací plochy: 180*200 cm

Vysoká postel za nízkou cenu

Zvýšená postel s úložným prostorem Klára představuje čalouněné postele v moderním designu a kvalitním zpracování. Největší výhodou této postele je vysoká lehací plocha i úložný prostor přístupný prostřednictvím bočně výklopných roštů. Jistě oceníte také velkou variabilitu barevného provedení.

Neotřelý design

Na první pohled zaujme postel Klára svým vysokým výrazným hlavovým čelem. Čelo je ozdobeno dvěmi velkými převislými polštáři, které dodávají posteli ráz dominantnosti. Výška hlavového čela je 97 cm.


Matrace přesně podle vašeho přání

Do postele Klaudie si můžete zvolit matrace ze široké nabídky. Matrace jsou přičalouněné k lamelovému pevnému roštu s bočním výklopem. Nosnost každého z nich je 130 Kg.

Matrace ALFA - ekonomická 5-ti zónová matrace o výšce 16cm je tvořená elastickou PUR pěnou a jádrem z RE lisované pěny. Patří spíše mezi tvrdší matrace. Nosnost 110 Kg.

Matrace BETA - příjemná 5-ti zónová matrace o výšce 17cm je tvořená monoblokem elastické studené HR pěny. Patří spíše mezi tvrdší matrace. Nosnost 120 Kg.

Matrace LUX - výborná 5-ti zónová matrace ze 3 vrstev zátěžové studené HR pěny. Výška matrace 20 cm. Celková tvrdost matrace je střední. Nosnost 130 Kg.

Matrace COMFORT - luxusní 7-ti zónová matrace s jádrem ze 2 studených HR pěn. Povrchovou vrstvu tvoří komfortní líná paměťová pěna. Celková tuhost měkčí až střední. Výška matrace 22 cm. Nosnost 120 Kg.

Rozměry ideální do velké i menší ložnice

Postel Klára je vyrobena z bílého lamina o tlouštce 1,8 cm. Hlavové čelo má skvělou výšku 97 cm. K dispozici je také velký úložný prostor hluboký ca 26 cm. Součástí jsou také kovové, chromované nožky o výšce ca 14 cm.

Celkové vnější rozměry postele Klára jsou š.187 x d.207 x v.97 cm při ložné ploše 180x200 cm.


Možnost většího výběru látek na prodejně nebo zasláním přes email.

Jedná se o český výrobek • 2 kamenné
  prodejny
 • stovky
  vystavených kusů
 • více než 30 let
  zkušeností
 • rodinná firma
  s tradicí