Zimní výprodej, který zahřeje!
Nábytek z expozice v Jihlavě a Třešti se slevami až 50 % •
Náš velký výprodej nábytku z expozice přináší jedinečnou šanci pořídit si
špičkové kusy za ceny, které se nevidí – a které se už nebudou opakovat.
Vystavené modely čekají na nový domov:
✨ ihned připravené k odběru
✨ za ceny snížené až o 50 %
Jen od 1. listopadu do 31. prosince 2025
a pouze do vyprodání zásob.
Komoda KK2, sosna andersen, KORA
Komoda KK2 KORA. Barevné provedení sosna andersen. Materiál laminovaná DTD, MDF, kov. Rozměry (ŠxHxV): 88x46x97 cm Tloušťka materiálu korpus: 15 mm Tloušťka materiálu vrchní desky: 22 mm Tloušťka materiálu dolní desky: 22 mm Výška spodního prostoru od podlahy: 10,5 cm
Dotaz na produkt
Parametry produktu:
- EAN: 3214251102940
- Výška: 97.0 cm
- Hloubka: 46.0 cm
- Hmotnost: 42.00 kg
- Šířka (cm): 88.0 cm
Sníte o interiéru, který bude mít duši a vlastní příběh?
Potom zřejmě inklinujete k tradičnímu stylu bydlení, který má nádech minulosti a klidnou, harmonickou atmosféru. Rustikální nebo venkovský styl je velmi oblíbený v nábytkářském designu. Do interiéru vnese kouzlo a dokonalou idylu.
Dotykem rustikálního designu jsou poznamenány i jednotlivé kousky nábytku ze sektorového systému KORA. Je vhodný zejména na zařízení obývacích pokojů, jídelen, ložnic nebo pracoven. Základ materiálu, ze kterého je nábytek vyrobený tvoří laminovaná dřevotřísková deska. Ozdobné lišty jsou z MDF. Úchytky jsou vyrobeny z kovu. Zajímavé jsou i nohy, které nábytku zajišťují stabilitu. Sektor KORA nabízíme v barevném provedení borovice andersen.
Komoda KORA KK2 je zásuvková. Úložný prostor poskytují čtyři stejně hluboké zásuvky.